Oceny aktualizują się na bieżąco. Aby odszukać swoje Dziecko należy:

1. Kliknij poniżej  na nazwę DZIENNIK ELEKTRONICZNY ( mając na uwadze imię i nazwisko lektora swojego dziecka) 

2. Odszukaj po nazwie grupy i godzinie uczęszczania na zajęciach grupę do której należy Dziecko

3. Sprawdź oceny po numerze dziecka, nadanym na początku roku szkolnego. (Numery się nie zmieniają)


PLAN ZAJĘĆ NA ROK 2018/2019 

    
TEDDY EDDIE MINI TEDDY EDDIE PLAY
    GRUPA A PIĄTEK 15:00 KATARZYNA BAUER        GRUPA A ŚRODA 16:10 I CZWARTEK 16:10 KATARZYNA BAUER 

TEDDY EDDIE STANDARDTEDDY EDDIE ABCTEDDY EDDIE SCHOOL
GRUPA A WTOREK 16:30 I CZWARTEK 16:45 KATARZYNA BAUER GRUPA A PONIEDZIAŁEK 17:35 I PIĄTEK 18:00 KATARZYNA BAUER GRUPA A WT 17:20 I CZW 18:10 PAULINA BANASZKIWICZ
GRUPA B WTOREK 16:30 I SOBOTA 9:20 OLA OWCZAREK GRUPA B CZWARTEK 17:20 I SOBOTA 12:10 PAULINA BANASZKIEWICZ GRUPA B WTORKI 17:20 I SOBOTY 8:30 OLA OWCZAREK
GRUPA C ŚRODA 18:00 I PIĄTEK 17:00 KATARZYNA BAUER GRUPA C CZWARTEK 16:30 I SOBOTA 13:05 PAULINA BANASZKIEWICZ

ACADEMY STARS 2 STUDENT 2 STUDENT 3
GRUPA A PONIEDZIAŁEK 16:55 ŚRODA 16:45 EWELINA GRZYBOWSKAGRUPA A PONIEDZIAŁEK 17:30 I PIĄTEK 16:00 Daria KałużkaGRUPA A PIĄTEK 16:00 OLA OWCZAREK
GRUPA B WTOREK 18:10 SOBOTA 10:10 OLA OWCZAREK GRUPA B WTOREK 15:30 I CZWARTEK 15:30

GRUPA C ACADEMY STARS CZWARTEK 17:30 MONIKA PASEK

BEGINNER
RUNNER
ELEMENTARY
GRUPA A PONIEDZIAŁEK 16:30 I ŚRODA 16:55 KATARZYNA BAUER GRUPA A PONIEDZIAŁEK 16:30 I ŚRODA 16:30 MICHAŁ GRZYBOWSKI GRUPA A WTOREK:19:05 I CZWARTEK 19:05 EWELINA GRZYBOWSKA
GRUPA B WTOREK 18:20 PAULINA BANASZKIEWICZGRUPA B PONIEDZIAŁEK 18:00 EWELINA GRZYBOWSKA GRUPA B ŚRODA 17:45 I PIĄTEK 18:50 EWELINA GRZYBOWSKA
GRUPA C CZWARTEK 17:35 EWELINA GRUPA C WTOREK 15:30 PIĄTEK 17:30 EWELINA GRZYBOWSKA GRUPA C SOBOTA 10:10 EWELINA GRZYBOWSKA
GRUPA D PIĄTEK 17:00 OLA OWCZAREK GRUPA D WTOREK 16:35 I CZWARTEK 16:35 EWELINA GRZYBOWSKA GRUPA D WTOREK 19:00 I CZWARTEK 19:20 KAROLINA ADAMCZYK
GRUPA E PIĄTEK 18:30 OLA OWCZAREK GRUPA E WTOREK 17:35 EWELINA GRZYBOWSKA
GRUPA F PONIEDZIAŁEK 18:25 PIĄTEK 18:50 KATARZYNA BAUER GRUPA F SOBOTA 10:30 MONIKA PASEK
GRUPA G SOBOTA 11:40 EWELINA GRZYBOWSKA
GRUPA H SOBOTA 11:00 OLA OWCZAREK

JOKER MASTER
8-KLASISTA
FCE (First Certificate)
GRUPA A poniedziałek 15:55 i środa 15:30 EWELINA GRZYBOWSKA GRUPA A ŚRODA 19:10 I CZWARTEK 19:00 MONIKA PASEK GRUPA A PIĄTEK 16:00 SOBOTA 12:00 MONIKA PASEK/EWELINA GRZYBOWSKA
GRUPA B WTOREK 19:20 I PIĄTEK 19:50 GRUPA B PIĄTEK 15:00 SOBOTA 13:00 KATARZYNA BAUER 


CAE (ADVANCED)
DOROŚLI
GRUPA A PONIEDZIAŁEK 19:20 I ŚRODA 19:00 KAROLINA ADAMCZYK GRUPA A POZIOM A1 PONIEDZIAŁEK 19:30 I ŚRODA 20:10 DARIA KAŁUŻKA
GRUPA B POZIOM A2 PONIEDZIAŁEK 18:45 I ŚRODA 19:00 ANNA CHRZEŚCIJANEK
GRUPA C POZIOM B1 CZWARTEK 17:30 MONIKA PASEK
GRUPA D POZIOM B2 SOBOTA 13:50
GRUPA E POZIOM C1 SOBOTA 8:30



DZIENNIK ELEKTRONICZNY PRZEDSZKOLA JONASZEK

p. Eweliny Laszczyk-Grzybowskiej

(KLIKNIJ POWYŻEJ) 


DZIENNIK ELEKTRONICZNY PRZEDSZKOLA DOBRY START

p. Ola Owczarek

(KLIKNIJ POWYŻEJ)


DZIENNIK ELEKTRONICZNY PRZEDSZKOLA AKUKU

p. Klaudia Knop

(KLIKNIJ POWYŻEJ)